Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 16 listopada 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Tygodnik Ciechanowski nr 46/2018

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

Najświeższe artykułyRSS

 • Mamy posłuchały o narkotykach

  wczoraj 15:20:00

  fot. KPP Ciechanów Panie uczęszczające na zajęcia w ramach programu „Bezpieczna ciechanowianka 3.0” odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie. Czytaj dalej»

 • Szpital uhonorował dzieci urodzone 11 listopada

  wczoraj 13:00:00

  fot. Szpital W poniedziałek rano, 12 listopada, w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie odbyła się skromna, ale bardzo miła uroczystość nawiązująca do przypadającej dzień wcześniej 100-rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Czytaj dalej»

 • Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz wrócił do pracy

  wczoraj 11:00:00

  Przyszedł do Urzędu Miasta punktualnie o godzinie 8 w czwartek, 15 listopada. Po drodze witał się ze zdziwionymi jego przybyciem pracownikami. I od razu zabrał się do pracy.  Czytaj dalej»

 • Hazard wciąga, hazard niszczy życie

  wczoraj 10:00:00

  Urząd Skarbowy w Ciechanowie i ciechanowska delegatura Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego włączyły się w zorganizowaną przez Krajowej Administracji Skarbowej ogólnopolską kampanię pokazującą zagrożenia związane z grami hazardowymi. Czytaj dalej»

 • Płace w ciechanowskim Sofidelu: porozumienie bliżej

  wczoraj 08:00:00

  fot. K. Kowalski - Po wrześniowym strajku ostrzegawczym nasz pracodawca w końcu przedstawił propozycję wzrostu wynagrodzeń dla wszystkich pracowników. Jest ona godna rozpatrzenia - mówi Piotr Kurowski, przewodniczący komisji zakładowej Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” działającej w ciechanowskim „Sofidelu”.  Czytaj dalej»

 • Kontekst. Wokół pomnika

  przedwczoraj 21:30:00

  W przededniu listopadowego święta na placu Piłsudskiego w Warszawie został odsłonięty pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Uczczenie w ten sposób osoby prezydenta RP, który zginął w katastrofie samolotu w Smoleńsku, od samego początku budziło wielkie emocje. Idea obecnie rządzącej partii na czele z prezesem miała tyluż gorących orędowników, co zdecydowanych przeciwników.  Czytaj dalej»

 • Radni i wójtowie złożą ślubowanie

  przedwczoraj 16:00:00

  Kadencja samorządowych organów obecnej kadencji kończy się w piątek, 16 listopada. W powiecie ciechanowskim, zgodnie z postanowieniem komisarza wyborczego Mariusza Królikowskiego, większość inauguracyjnych sesji rad gmin nowej kadencji odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada o godz. 10.00.  Czytaj dalej»

 • Niemiecki obóz koncentracyjny w Działdowie

  przedwczoraj 10:00:00

  fot. K. Kowalski Zapewne nie wszyscy mieszkańcy naszego regionu wiedzą, że w czasie II wojny światowej, w Działdowie, istniał niemiecki obóz koncentracyjny. Czytaj dalej»

 • Odra w Mławie. 14 osób zaszczepionych

  13.11.2018 15:54:00

  W sobotę w mławskim szpitalu , u dwuletniego dziecka i 30-letniego Ukraińca , tymczasowo mieszkającego w Mławie, wykryto prawdopodobnie wirusa odry.  Czytaj dalej»

 • W Żurominie wolą "Kler" od "Wyklętego"

  13.11.2018 11:00:00

  Przy komplecie widzów od 8 do 12 listopada w żuromińskim kinie wyświetlany był „Kler”. Z przerwą na 11 listopada. Były naciski, aby tego dnia zaniechać projekcji obrazu Wojciecha Smarzowskiego i pokazać film patriotyczny. Z czyjej strony? Czytaj dalej»

 • Pirat drogowy z Kraszewa

  13.11.2018 10:00:00

  W poniedziałek, 12 listopada, ok. godz. 9.40, w Kraszewie (gm. Ojrzeń) policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który pędził swoim volvo z prędkością 133 km/h, choć w tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Czytaj dalej»

 • Nadal szukają Małgorzaty Dobrak

  12.11.2018 20:00:00

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku w dalszym ciągu poszukują 49-letniej Małgorzaty Dobrak, mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Obrytem. Czytaj dalej»

 • Dyktando niepodległościowe

  12.11.2018 18:00:00

  10 listopada br. odbyło się 4 Ciechanowskie Dyktando o Pióro Prof. Jerzego Bralczyka. Tekst dyktanda czytała aktorka Grażyna Wolszczak. Najlepiej napisała je Olga Czarnewicz z Urzędu Miasta. Zdobyła 95 pkt na 100 możliwych. Nagrody wręczono także w poszczególnych kategoriach "społeczno-zawodowych".  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

TC

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski

Krzysztof Kowalski

tel: 603 223 680

e mail: krzysztof.kowalski@tc.ciechanow.com

Felietony

 

Ogłoszenia drobne do TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Od 27 listopada 2008 r. odwiedziło nas

Liczniki

internautów

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16