Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 29 lutego 2020

Tygodnik Ciechanowski nr 9/2020

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

 • Tygodnik Ciechanowski nr 9/2020

  Aktualne i archiwalne  numery wszystkich wydań "Tygodnika Ciechanowskiego" można kupić lub zaprenumerować za pośrednictwem platformy eprasa.pl

  https://eprasa.pl

  Informacja dotycząca, jak zdobyć jednorazowy kod, konieczny do pobrania wybranego numeru TC:

  Za ściągnięcie dowolnego numeru "Tygodnika Ciechanowskiego " można zapłacić SMS-em .

  Kod podany przy wybranym numerze TC należy wysłać SMS-em pod numer 72068. Drogą zwrotną otrzymacie Państwo na swój telefon jednorazowy kod dostępu, uprawniający do pobierania wybranego pliku. Koszt jednego SMS'a to 2 zł + VAT (2,46 zł z VAT). Należność ta zostanie doliczona do Państwa rachunku telefonicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi podczas wpisywania treści SMS-a na wielkość liter oraz odstęp pomiędzy literami, a cyframi w kodzie.

  Następnie kliknij w zobacz pełny opis gazety.

  Tygodnik Ciechanowski nr 9/2020 PDF [4.07 MB]

Najświeższe artykułyRSS

 • Pułtusk: Koalicja w mieście - kryzys, czy jej koniec?

  wczoraj 18:00:00

  fot. IK Czy koalicja Polskie Stronnictwo Ludowe i Pułtuskie Forum Samorządowe istniejąca w samorządzie Pułtuska rozpadnie się, czy przetrwa widoczny w niej kryzys? Czy jej los wisi na włosku, czy to tylko plotki? Czy może powstać nowa koalicja z udziałem ludowców? Te i inne pytania zadają sobie mieszkańcy Pułtuska. Zapytaliśmy więc przedstawicieli obu ugrupowań, co się dzieje w koalicji.  Czytaj dalej»

 • Wróciła z Mediolanu, przebywa w szpitalnej izolatce

  wczoraj 11:00:00

  fot. r Od wczorajszego południa w oddziale obserwacyjno-zakaźnym ciechanowskiego szpitala przebywa 22-letnia mieszkanka powiatu płońskiego, która 11 lutego wróciła z Mediolanu. Kobieta zgłosiła się tu z powodu podwyższonej temperatury i kaszlu.  Czytaj dalej»

 • Jechał autem z zeszlifowanym numerem i cofniętym licznikiem

  przedwczoraj 21:00:00

  fot. KPP Nowy Dwór Maz. Jadący iveco mieszkaniec Glinojecka został zatrzymany w Nowym Dworze Maz. 22 lutego do kontroli drogowej. Okazało się, że nie może kontynuować podróży, a za swoje czyny odpowie przed sądem.  Czytaj dalej»

 • Pożegnaliśmy ks. infułata Ludomira Kokosińskiego

  przedwczoraj 16:00:00

  fot. Roman Nadaj Ciechanowianie, ale i delegaci z innych miejscowości, w tym Nasielska, licznie wzięli udział 27 lutego w uroczystości pogrzebowej ks. infułata Ludomira Kokosińskiego, od prawie 40 lat związanego z Ciechanowem byłego proboszcza parafii św. Tekli, kapelana różnych środowisk, w tym policji, prepozyta Kapituły Kolegiackiej Pułtuskiej.  Czytaj dalej»

 • Ciechanów: zamknięta część ulic na czas pogrzebu księdza

  przedwczoraj 07:30:00

  Ciechanowska policja informuje o wyłączeniach z ruchu części ulic, co jest związane z dzisiejszym pogrzebem ks. infułata Ludomira Kokosińskiego, który o godz. 11.00 rozpocznie się w kościele pw. Św. Tekli. Mszy pogrzebowej przewodniczył będzie biskup płocki Mirosław Milewski.  Czytaj dalej»

 • Pułtusk: Nowy p.o. zastępcy komendanta policji

  26.02.2020 19:00:00

  fot. KPP Pułtusk Nadkomisarz Sławomir Żelechowski od 24 lutego został pełniącym obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji w Pułtusku.  Czytaj dalej»

 • Ciechanów: Procedury na wypadek koronawirusa

  26.02.2020 15:00:00

  fot. pixabay 26 lutego pod kierownictwem starosty ciechanowskiego – Joanny Potockiej-Rak odbyło się spotkanie w sprawie wypracowania i przyjęcia wspólnej procedury informowania mieszkańców powiatu ciechanowskiego o zasadach postępowania w zakresie ewentualnego wystąpienia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Czytaj dalej»

 • Pułtusk: Nowy dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych

  26.02.2020 11:00:00

  fot. Starostwo w Pułtusku Już nie Mariusz Kowalewski, ale Grzegorz Pik pełni funkcję dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Pułtusku.  Czytaj dalej»

 • Stypendyści premiera: Adam Żakowski

  26.02.2020 08:00:00

  fot. K. Kowalski - Otrzymanie stypendium sprawiło mi dużą satysfakcję. To moje pierwsze i zarazem ostatnie takie stypendium. Czuję się tym bardziej wyróżniony, że jestem jedynym stypendystą premiera w szkole do której chodzi kilkaset osób - tłumaczy Adam Żakowski z czwartej klasy Technikum Informatycznego wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Ciechanowie.  Czytaj dalej»

 • Zderzenie ciężarówek w Kacicach, jeden z kierowców w szpitalu

  25.02.2020 15:00:00

  fot. KPP Pułtusk Na drodze krajowej nr 61 w powiecie pułtuskim doszło do kolejnego wypadku. Po południu 24 lutego w Kacicach (gm. Pułtusk) zderzyły się ciężarówki. Kierowca jednej z nich trafił do szpitala.  Czytaj dalej»

 • Sońsk: Z zakazem prowadzenie pojazdów i promilami za kierownicą

  25.02.2020 13:00:00

  fot. KPP Ciechanów 19-letni kierowca, mieszkaniec powiatu przasnyskiego, będąc pod wpływem alkoholu, jechał 25 lutego volkswagenem golfem. W dodatku miał zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany do kontroli w Sońsku.  Czytaj dalej»

 • Pułtusk: Szybciej na piechotę

  25.02.2020 11:00:00

  fot. BH Po zabytkowym centrum Pułtuska łatwiej poruszać się pieszo niż samochodem. Wprowadzone objazdy, wymuszone przez remonty na tzw. „Wyspie”, są dodatkowym powodem korków w tej części miasta.  Czytaj dalej»

 • Pułtusk: „Murem za Tomkiem”. Petycja trafiła do Urzędu Miasta

  25.02.2020 09:00:00

  fot. Archiwum T. Sobieckiego.FB Wyrazili w niej poparcie dla Tomasza Sobieckiego jako zastępcy burmistrza oraz zaprotestowali przeciw jego odwołaniu, gdyby rozpadła się koalicja PSL-PFS. Petycję zatytułowaną „Murem za Tomkiem” podpisało ponad 665 pułtuszczan. Została ona złożona w Urzędzie Miasta, a zaadresowana do burmistrza miasta Pułtusk.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Szukamy dziennikarzy

 

Jubileusz TC

Relacja z uroczystości

Fotorelacja

40-lecie TC

Konkurs

 

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski

 

Izabela Koba

Telefon: 23 672 34 02

E-mail

NAPISZ! ZADZWOŃ!

Felietony

 

Dodatek "I ja żyłem w Arkadii..."

 

Ogłoszenia drobne do TC

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16