Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 19 lipca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Najświeższe artykułyRSS

 • OSA w dwóch gminach

  wczoraj 15:00:00

  Dwie gminy z powiatu ciechanowskiego otrzymały dofinansowanie z pierwszej edycji ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu budowy w plenerze Otwartych Stref Aktywności (OSA).  Czytaj dalej»

 • Wygrana Wiesławy Machul

  wczoraj 13:00:00

  28 czerwca 2018 r. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie stwierdził nieważność dwóch ubiegłorocznych uchwał Zarządu Powiatu Ciechanowskiego o odwołaniu Wiesławy Machul ze stanowiska Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ciechanowie. Czytaj dalej»

 • Seniorka oszukana metodą

  wczoraj 12:00:00

  79-letnia mieszkanka Ciechanowa padła ofiarą oszustwa. Tym razem do seniorki zadzwoniła kobieta podszywająca się za córkę. Prosiła o przekazanie pieniędzy. Policjanci odnotowali również kilkanaście innych prób wyłudzenia gotówki. Czytaj dalej»

 • Znaleziono zwłoki zaginionej kobiety

  wczoraj 10:00:00

  Zaginioną przed kilkunastoma dniami w Wągrodnie (gm. Nasielsk) 71-letnią kobietę znaleziono we wtorek (17 lipca) przy domu przysypaną ziemią. Na ciało przypadkiem natrafili miejscowi strażacy-ochotnicy, którzy przeszukiwali teren w trakcie akcji poszukiwawczej, która praktycznie już się kończyła. Czytaj dalej»

 • Czołowe zderzenie na drodze krajowej

  przedwczoraj 19:00:00

  We wtorek 17 lipca przed godziną 13:00, na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Chociszewo w gm. Czerwińsk doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie kobiety zostały ranne.  Czytaj dalej»

 • Prawie 900 tys. zł dla ciechanowskich szkół

  przedwczoraj 16:30:00

  Władze Ciechanowa pozyskały dofinansowanie do II edycji projektu „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji”, w ramach którego w miejskich szkołach podstawowych organizowane będą zajęcia: rozwijające wiedzę i umiejętności, wyrównujące; dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym dla uczniów z różnymi niepełnosprawnościami. Czytaj dalej»

 • Należy do SLD, krytykuje Kościół...

  przedwczoraj 11:30:00

  Pochodzący z Pułtuska Błażej Makarewicz poprosił księdza Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w tym mieście o zaświadczenie z bierzmowania. Chciał być ojcem chrzestnym i mieć kościelny ślub. Mocno zaskoczyło go to, co duchowny napisał w tym dokumencie.  Czytaj dalej»

 • Śmiertelny wypadek w Zarębach

  przedwczoraj 09:30:00

  15 lipca po południu w Zarębach gm. Chorzele kierująca Land Roverem 34 letnia mieszkanka Radomia na prostym odcinku drogi w trakcie wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem. Wypadek skończył sie śmiercią pasażera.  Czytaj dalej»

 • Pijany wjechał do rowu

  przedwczoraj 09:00:00

  15 lipca, tuż przed godz. 15:00 policjanci ruchu drogowego w Płońsku interweniowali w miejscowości Wierzbówiec, gdzie nietrzeźwy kierowca wjechał do rowu. Czytaj dalej»

 • Zmarł Jerzy Michał Bogusławski...

  16.07.2018 21:48:33

  ...architekt, który w 1972 r. zaprojektował ciechanowską wieżę ciśnień. Żył 93 lata. Czytaj dalej»

 • Autem w motorower i rower

  16.07.2018 11:30:00

  W ostatni weekend na drogach powiatu ciechanowskiego doszło do kolejnych wypadków z udziałem jednośladów.  Czytaj dalej»

 • Okradł w parku kobietę

  16.07.2018 11:10:00

  23-latek z Płońska został zauważony przy krzakach przez policjantów, jak przeglądał zawartość skradzionej wcześniej torebki. Tłumaczył, że znalazł ją na placu zabaw. Czytaj dalej»

 • Zatrzymano podpalaczy budynku wielorodzinnego w Nowych Pieścirogach

  16.07.2018 11:00:00

  Przed tygodniem pisaliśmy o okolicznościach pożaru, który wybuchł w niedzielę (1 lipca) w wielorodzinnym budynku w Nowych Pieścirogach (gm. Nasielsk), który jest własnością gminy. Obiekt doszczętnie spłonął, a mieszkańcy ledwo uszli z życiem. Stracili cały dorobek życia. Ludzie z którymi rozmawialiśmy byli przekonani, że ktoś ich podpalił. Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Drogi Użytkowniku! Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

TC

Nasz Partner

Dyżur dziennikarski.

 

Roman Nadaj

tel. 692 867 910

roman.nadaj@tc.ciechanow.com

Felietony

 

Ogłoszenia drobne do TC

Smog w Ciechanowie

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

ul. Mazowiecka/Mleczarska

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Od 27 listopada 2008 r. odwiedziło nas

Liczniki

internautów

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16