Tygodnik Ciechanowski

Środa, 26 lutego 2020

fot. K.Kowalski
fot. K.Kowalski

Podsumowanie konkursu: Restauracja Da Grasso ze Złotą Patelnią

11.10.2012 15:26:56

Restauracja Da Grasso, znajdująca się w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza 120 b, zajęła pierwsze miejsce i zdobyła „Złotą Patelnię’2012” w konkursie-plebiscycie organizowanym przez redakcje „Tygodnika Ciechanowskiego”.

Taką decyzję podjęli czytelnicy naszego tygodnika, którzy przez ostatnich kilka miesięcy mogli oddawać - wypełniając kupony zamieszczone w naszej gazecie lub przesyłając esemesy - głosy na swoja ulubiona knajpę na północnym Mazowszu. Pięć innych restauracji zostało uhonorowanych wyróżnieniami. W grupie tej znalazły się: Carlos Maxicana Grill z Ciechanowa, Karczma na Złotym Polu z Łagun k. Opinogóry, Restauracja Fenix z Ciechanowa, Gospoda Pazibroda z Chrzanowa w powicie makowskim i Restauracja Magnolia z Pomiechówka.

Podsumowanie konkursu odbyło się w czwartek, 11 października w redakcji „TC”. Właściciel najpopularniejszej restauracji otrzymał pamiątkową statuetkę i tysiączłotowy bon na reklamę w naszym tygodniku, a właściciele pozostałych wyróżnionych lokali gastronomicznych – statuetki.

Więcej w numerze 42 TC z 16 października br.

autor: KK

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • zainteresowana, 2012-11-23 23:02:39
    plebiscyt
    Nagrody dla restauracji rozdane, a kto dostał zaproszenia na kolację?