Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 22 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Rusza konkurs na kartkę świąteczną wojewody

07.11.2012 14:12:19

Sprzęt komputerowy to nagroda dla domu dziecka, którego wychowanek zwycięży w konkursie na kartkę świąteczną wojewody mazowieckiego. Praca laureata zostanie wysłana w formie elektronicznej z życzeniami do przedstawicieli samorządu i pracowników urzędu.

Konkurs skierowany jest do wychowanków zarejestrowanych całodobowych placówek opiekuńczo – wychowawczych, w tym również rodzinnych domów dziecka. Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę indywidualną. Wyróżnione kartki zostaną również wysłane pocztą wraz z życzeniami do najważniejszych osób w państwie. Jest to piąta edycja tego konkursu.

Prace można wykonywać dowolną techniką graficzną lub plastyczną, uwzględniającą techniczne możliwości ich zeskanowania. Konkurs trwa od 6 listopada do 12 grudnia 2012 r. Kartki należy składać osobiście (w kancelarii urzędu w Warszawie, plac Bankowy 3/5, wejście B, pok. 39, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30) lub przesyłać na adres: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, plac Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa, z dopiskiem „Kartka Świąteczna – V edycja” (decyduje data wpływu). Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie http://www.mazowieckie.pl.

autor: IB

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz