Tygodnik Ciechanowski

Środa, 18 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Milion zł dla Żuromina

11.01.2017 14:21:24

Pod koniec grudnia zatwierdzona została lista rankingowa zadań w ramach "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019".

Do żuromińskiego magistratu wpłynie z niego milion zł dotacji na budowę kontrowersyjnej dla wielu drogi łączącej ul. Wyzwolenia z ul. Lidzbarską.

To nie koniec wsparcia, jakie na to zadanie dostanie gmina. W ramach współpracy 600 tys. zł obiecało jej przekazać starostwo (a gmina da mu 750 tys. zł na drogę w Dębsku, na którą z kolei powiat pozyska 1,5 mln zł z tego samego programu).

Dzięki uzgodnieniom, które udało się wypracować po trudnych negocjacjach, w gminie Żuromin powstaną dwie ważne inwestycje drogowe: powiatowa i gminna. Dla kierowców jednak to bez znaczenia, po czyjej drodze jadą. Ważne, by była w dobrym stanie technicznym.

autor: AO

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz