Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Zginęła pod kołami pociągu.

12.12.2017 11:00:00

Do tragedii doszło w poniedziałek 11 grudnia około godz. 18.30 w Ciechanowie przy ul. Gąseckiej. Według wstępnych ustaleń kobieta weszła na tory wprost pod nadjeżdżający pociąg relacji Działdowo - Warszawa

Jak informuje policja, przy ciele kobiety nie znaleziono dokumentów, na podstawie, których można by ustalić dane personalne osoby.

Policjanci wykonali czynności procesowe na miejscu zdarzenia pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie. Trwają czynności w celu potwierdzenia tożsamości zwłok kobiety.

autor: rom

Komentarze Internautów (3)dodaj komentarz

 • toja10, 2017-12-12 13:18:18
  Matko
  Kto to może być? Wiadomo już cos ?? :o
 • PASAŻER, 2017-12-12 15:58:02
  szczegóły wypadku
  Jechałem tym pociągiem godzina 8:14 przed wiaduktem od strony Mławy tożsamość ustalona na podstawie telefonu komórkowego miała czarne włosy wczołgała się pod przejeżdżający pociąg między zgarniaczem a przednim kołem z prawej strony jadąc w kierunku Warszawy . MIAŁA OKOŁO 20 LAT .
 • pasażer, 2017-12-13 19:51:14
  dziwne
  Nie chcę nic sugerować po tej tragedii poszedłem jako ostatni torami na peron to było jakieś 45 minut po tragedii na peronie stali ludzie oczekujący na pociąg i nagle kręci się młody chłopak po peronie zobaczył ochronę na przeciwnym peronie i skoczył na tory gdy wszedł na przeciwny peron na którym jest poczekalnia wprost na ochronę zaczepili go i krzyczeli co on robi przed chwilą był wypadek i go puścili niby nic za jakieś pięć minut przeskakuje drugi i to dla mnie co najmniej dziwne jeżeli by czekali na pociąg to by pojechali , jak by tylko przechodzili to tunelem od początku do końca , stali sobie na peronie i nagle się rozmyślili , widzą ochronę i przy niej skaczą przez perony obaj dobrze mieli zaciągnięte kaptury na głowę a przypomnę tunel pod torami jest dobrze oświetlony i są kamery . Mam nadzieję że policja wnikliwie przeprowadzi śledztwo i prześledzi loginy w stacjach komórki ofiary i czy czasami nie było w pobliżu innych telefonów jest to do sprawdzenia . Na drugi dzień kupowałem bilet w kasie w Ciechanowie i przyszedł pracownik PLK z nastawni kupował bilet i rozmawiał o wypadku i że przechodziła na czworaka przez tory na czworaka a czołgać się to wygląda podobnie .