Tygodnik Ciechanowski

Środa, 18 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Zabójstwo na osiedlu Bloki w Ciechanowie

14.12.2017 08:00:00

13 grudnia w godzinach popołudniowych w pobliżu sklepu Biedronka przy ul. 17 Stycznia został znaleziony martwy 46-letni mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że doszło do zabójstwa.

 Wiadomość o tragicznym zdarzeniu potwierdziła rzeczniczka ciechanowskiej komendy policji Jolanta Bym. Nie chciała jednak przekazywać szczegółów. Ustaliła bowiem z kierownictwem ciechanowskiej prokuratury, że to ona będzie w tej sprawie udzielać dokładniejszych informacji. 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 46-letni ciechanowianin Sławomir S. Miał rany kłute. Zginął prawdopodobnie od razu. Na miejscu pojawiła się policja i prokuratura. Trwają intensywne ustalenia w celu zatrzymania sprawcy. 

Aktualizacja:

Jak twierdzi szef ciechanowskiej prokuratury, w związku z tym przestępstwem zatrzymano trzy osoby. Na razie, dla dobra postępowania, nie podaje on szczegółów z tym związanych. Wyjaśnia, że postępowanie toczy się w kierunku art. 148 par. 1, zgodnie z którym, kto zabija człowieka podlega karze pozbawienia wolności nie krótszej niż 8 lat, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.  

 Rzeczniczka policji dodaje, że osoby te zatrzymano już wczoraj. Wszystkie były pod wpływem alkoholu. 

Szerzej o zabójstwie w najbliższym wydaniu "Tygodnika Ciechanowskiego".

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz