Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 19 kwietnia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Grudzińska nie chce Wardzińskiego

14.04.2018 15:30:00

- Naszym kandydatem na prezydenta Ciechanowa miał być Krzysztof Kosiński, ale dziś pojawił się duży problem. Coś wymknęło się spod kontroli i dowiedzieliśmy się, że odgórnie PO i .Nowoczesna dziś w Warszawie zaproponowała nam Waldemara Wardzińskiego jako wspólnego kandydata. Nikt z nami tego nie konsultował – twierdzi Jolanta Grudzińska, szefowa ciechanowskich struktur .Nowoczesnej, zatrudniana przez Kosińskiego szefowa miejskiej placówki kulturalnej, Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej „Studio”.

Nowoczesna wydała  w tej sprawie oświadczenie. Oto jego treść:

"Odnosząc się do informacji o starcie w wyborach prezydenckich w Ciechanowie Pana Waldemara Wardzińskiego, kategorycznie zaprzeczamy, by ciechanowskie struktury Nowoczesnej brały kiedykolwiek pod uwagę popieranie owej kandydatury.

Oświadczamy, że ciechanowskie koło Nowoczesnej zgodnie uważa, iż Pan Waldemar Wardziński nie jest kandydatem, który może liczyć na nasze jakiekolwiek poparcie. Nie było nigdy takich ustaleń. Lokalne struktury Nowoczesnej nie zostały w żaden sposób poinformowane o centralnych zamierzeniach.

Pan Waldemar Wardziński nie prowadził żadnych rozmów dotyczących startu w wyborach samorządowych. Możemy zatem wnioskować, że próbował poprzez centralne struktury Platformy Obywatelskiej wpłynąć na sytuacje lokalną.

Uważamy, że sprawy lokalne tego rodzaju, zwłaszcza w tej konkretnej sytuacji, należy rozstrzygać na poziomie lokalnym, a odgórne mechanizmy mogą jedynie szkodzić, z czego osoba aspirująca na prezydenta miasta, zwłaszcza będąca prezydentem w przeszłości, powinna doskonale zdawać sobie sprawę.

Zarząd ciechanowskiego koła Nowoczesnej".

autor: rom

Komentarze Internautów (4)dodaj komentarz

 • Anonimus, 2018-04-14 18:44:03
  Po prostu polityka.......
  Platforma Obywatelska nie chce poprzeć kandydata z PSL. Bo PSL nie chce z nimi iść do wyborów samorządowych. I wszystko na temat.
 • Orbi, 2018-04-19 11:02:01
  Układy
  Grudzińska nie chce Wardzińskiego bo to przydupas Kosińskiego. Dał jej etat Dyrektora w COEK i kazał jej założyć koło Nowoczesna i niby miała być opozycją dla niego. Układy, układy, układziki ale na to wszystko przyjdzię czas Panie Kosiński !!! I już Struzik nie pomoże !!!!!
 • Orbi, 2018-04-19 11:06:02
  Swoi
  Bo jakby poparła to by straciła stołek Dyrektora COEK, który dostała od Pana Kosińskiego. Oj ta polityka to bagno a zwłaszcza teraz prezydentem Ciechanowa jest Kosiński. Liczą się tylko układziki i wsadzanie swoich. Niech Pan nie myśli ze ma Pan takie wielkie poparcie, Wybory pokaża !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • emi, 2018-05-25 09:48:15
  uklady!
  Wielki czas usunac te uklady!!!!