Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 23 lutego 2020

Zabierz nakrętki na dzisiejszy koncert

25.05.2018 11:45:00

- Zabawa, zabawą, ale Juwenalia to też doskonała okazja, aby uczynić coś dobrego - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie zachęca, żeby na dzisiejszy wieczorny koncert na zamku, początek godz. 19.00, przyjść z nakrętkami dla chorej Oli Kamińskiej.

- Chcesz pomóc dzielnej Oli i wybierasz się na nasze Juwenalia? Wychodzą na koncert zgarnij ze sobą wszystkie nakrętki z domu i przynieś je na Zamek! Zaraz przy wejściu będzie miejsce gdzie będziemy je zbierać. Liczymy na Was kochani! - zachęca PWSZ.

10-letnia Ola Kamińska w drodze na wymarzone wakacje uległa poważnemu wypadkowi. Wymaga stałej 24 godzinnej opieki, doznała bowiem niedowładu czterokończynowego, nie może mówić, przełykać i stale musi być podłączona do respiratora.

Mimo tych ciężkich obrażeń Ola widzi, słyszy i rozumie wszystko co się do niej mówi. Wymaga stałej, kosztownej rehabilitacji. Każdy może pomóc. 

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • Roman, 2018-05-27 11:41:46
    Nakrętki
    Zapewne chodzi o zakrętki plastikowe. Gdyby zbierane miały być nakrętki, źle wyszłyby na tym śruby wszelakie, na które nakręca się nakrętki, mutrami inaczej zwane. Nakrętka ma otwór na wylot, zakrętka zaś posiada tzw. denko.