Tygodnik Ciechanowski

Środa, 18 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Nie będzie ciepłej wody

23.08.2018 15:00:00

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie informuje, że od 27 sierpnia od godz. 8.00 do 31 sierpnia do godz. 20.00 wystąpi przerwa w dostawie ciepłej wody dla odbiorców.

Ciepłej wody nie będzie w budynkach począwszy od ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w stronę rzeki i prawobrzeżnej części miasta.

Jak informuje Urząd Miasta, przerwa spowodowana jest koniecznością wykonania niezbędnych prac modernizacyjnych na magistralnej sieci ciepłowniczej. PEC przeprasza za utrudnienia i deklaruje, że postara się skrócić planowaną przerwę.Wykaz nieruchomości, w których ona wystąpi, został przesłany przez zarządcom odrębną korespondencją.

Spółka udziela szczegółowych informacji oraz zwraca uwagę, że podczas prac nastąpi zrzut do kanalizacji deszczowej wody sieciowej o zabarwieniu zielonym. Woda ta może pojawić się w rzece, w okolicach kładki. Barwnik zielony jest obojętny dla środowiska.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz