Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 23 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Radny Dąbrowski wykluczony

28.11.2018 10:30:00

Komitet Wyborczy Wyborców „Koalicja Samorządowa” poinformował, iż Zdzisław Dąbrowski zostaje wykluczony z KWW Koalicja Samorządowa i w związku z powyższym nie reprezentuje w Radzie Miasta Ciechanów tego Komitetu Wyborczego.

10 osób podpisanych pod pismem - komitet założycielski i dwaj radni tego ugrupowania - wyjaśnia w oficjlanym komunikacie, że Zdzisław Dąbrowski w trakcie obrad I Sesji Rady Miasta bieżącej kadencji nie zrealizował demokratycznie ustalonych przez KWW Koalicja Samorządowa uzgodnień dot. konstytuowania się nowej Rady Miasta. Został on zgłoszony na funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Miasta przez osobę spoza środowiska KWW Koalicja Samorządowa (radnego PSL - przypis red.), wyraził zgodę na kandydowanie łamiąc w ten sposób precyzyjne i klarowne ustalenia całego środowiska Koalicji Samorządowej.

- Dla pełnej informacji dla naszych wyborców i wszystkich mieszkańców naszego miasta jak również pozostałych Klubów funkcjonujących w RM Ciechanów informujemy , iż jedynym kandydatem KWW Koalicja Samorządowa na funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta Ciechanów był i jest Pan Andrzej Bayer. Uzgodnienia te były kilkukrotnie przekazywane przedstawicielom największego Klubu w Radzie Miasta Ciechanów (PSL - przypis red.) - informują autorzy komunikatu.

Szerzej w najbliższym Tc.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz