Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 13 grudnia 2019

Pijany ciechanowianin uciekał przed policją

13.12.2018 09:00:00

11 grudnia dyżurny KPP w Płońsku otrzymał informację, że w Bolęcinie kierujący BMW będący prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, wjechał do przydrożnego rowu.

Policjanci znaleźli jedynie ślady po tym, że ktoś wjechał do rowu. Kierowcę zauważyli w Królewie w gminie Joniec. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął nagle przyspieszać. Nie reagował na dawane sygnały do zatrzymania się. W Krajęczyn kierujący wpadł w poślizg a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

Jak informuje płońska policja, funkcjonariusze natychmiast podbiegli do pojazdu w celu sprawdzenia stanu zdrowia kierowcy i zatrzymania go. Mężczyzna po wyjściu z samochodu był bardzo agresywny w stosunku do policjantów, znieważał ich i twierdził, że „nigdzie z nimi nie pojedzie”.

Jak się później okazało, 26 letni mieszkaniec Ciechanowa nie posiadał uprawnień do kierowania a w organizmie miał ponad 1,1 promila alkoholu. Krzepki kierowca został zatrzymany w policyjnym areszcie, a uszkodzony pojazd zabezpieczony na parkingu strzeżonym na jego koszt.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz