Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 22 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. Urząd Miasta Ciechanów
fot. Urząd Miasta Ciechanów

Nowy dyrektor MOPS

25.01.2019 14:45:00

Nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowie będzie Monika Lemanowicz, dotychczasowa kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B w Ciechanowie.

Monika Lemanowicz ma 38 lat. Zarówno jej doświadczenie zawodowe jak i wykształcenie ściśle związane jest z pomocą społeczną. Od lutego 2017 r. była kierownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B w Ciechanowie, wcześniej w placówce tej ponad 10 lat pracowała jako terapeuta zajęciowy. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusickiego oraz Medyczne Studium Zawodowe z terapii zajęciowej (instruktor terapii zajęciowej).

Decyzją prezydenta miasta obowiązki kierownika ŚDS od 1 lutego przejmie dotychczasowa zastępczyni kierownika Dorota Sokołowska.

Dyrektor MOPS został wyłoniony dopiero w trzecim konkursie.

Szerzej w TC.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz