Tygodnik Ciechanowski

Środa, 18 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Zamontowano czujniki powietrza

30.01.2019 10:45:00

Decyzją ciechanowskiego ratusza w trzech punktach miasta zamontowano czujniki jakości powietrza. Powstała również stacja pogodowa.

Podobnie jak w wielu innych miastach w kraju aplikacja daje możliwość śledzenia stanu jakości powietrza w mieście.  Czujniki zainstalowano na ratuszu (pl. Jana Pawła II 6), Szkole Podstawowej nr 7 (ul. Czarnieckiego 40) oraz na budynku, w którym mieści się filia Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Kicińskiego 21/23). Aplikacja daje też możliwość sprawdzenia danych pomiarowych z datą wsteczną oraz informuje o tym, jaki wpływ na ludzi ma pył PM 2,5 i PM 10, a także jakie są jego normy w Polsce i sposoby zapobiegania zjawisku smogu. Ponadto stacja pogodowa zainstalowana na ratuszu pozwala określić: temperaturę i wilgotność powietrza, ciśnienie czy siłę wiatru.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz