Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 22 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Zaatakował żonę siekierą w głowę

19.03.2019 11:00:00

Do rodzinnego dramatu doszło wczoraj późnym wieczorem w Nasielsku. W jednym z domów przy ul. Poniatowskiego mężczyzna pokłócił się z żoną, której nie chciał wpuścić do domu. Kobieta usiłowała dostać się do budynku, w którym mieszała, ale mężczyzna zabarykadował drzwi.

52-latka podeszła pod niewielkie okno znajdujące się w drzwiach wejściowych, wtedy jej 60-letni mąż uderzył siekerą w otwór, w wyniku czego trafił ją raniąc w głowę. Na miejsce przyjechało pogotowie i zabrało kobietę do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, ale mężyczna ani myślał otworzyć policjantom drzwi. Ostatecznie funkcjonariusze je wyważyli i weszli do środka. Mężczyzne zatrzymano do wyjasnienia. Był trzeźwy. Dziś ma również zostać przesłuchana jego małżonka. Wiadomo, że policja nie miała wczesniej do czynienia z tą rodziną. Była to pierwsza interwencja. Nie wiadomo o co pokłócili się małżonkowie i czy wczesniej równiez dochodziło do takich sytuacji. Na razie postępowanie prowadzone jest z art. 207 Kodeksu karnego w sprawie znęcania się.  Najprawdopodobniej kwalifikacja ta się zmieni. Mężczyźnie za atak na żonę z ostrym narzędziem grozi kara więzienia.  

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz