Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. Urząd Miasta w Ciechanowie
fot. Urząd Miasta w Ciechanowie

Wiadukt przy Płockiej: roboty przeniosą się na drugi pas

05.04.2019 08:00:00

Od poniedziałku, 8 kwietnia, około godz. 10.00 kierowcom udostępniony zostanie wyremontowany lewy pas ruchu wiaduktu przy ul. Płockiej w Ciechanowie (patrząc od centrum miasta, w stronę Płocka). Roboty przeniosą się natomiast na prawy pas.

Jak informuje urząd miasta, niezmiennie ruch na wiadukcie w czasie remontu odbywa się w jednym kierunku – można wjeżdżać na wiadukt z ulic Sienkiewicza, Tatarskiej i 3 Maja, czyli w stronę Płocka. Wjazd w przeciwnym kierunku jest niemożliwy – kierowcy jadący od strony Płocka w stronę centrum miasta, mogą korzystać z objazdów, skręcając na rondzie na ul. Płockiej w pętlę miejską.

Wiadukt w ul. Płockiej przechodzi generalny remont, obejmujący konstrukcję, nawierzchnię jezdni i chodników. To poważna inwestycja GDDKiA, jej ukończenie przewidziano do końca lipca. Zarządca drogi konsultował m. in. z miastem organizację ruchu, tak by uciążliwości dla kierowców były możliwie jak najmniejsze i by uniknąć całkowitego zamknięcia wiaduktu.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz