Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 20 sierpnia 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Śmiertelny wypadek w Watkowie: akt oskarżenia trafił do sądu

16.05.2019 08:30:00

Pod koniec kwietnia Prokuratura Rejonowa w Ciechanowie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 33-letniemu mieszkańcowi Makowa Mazowieckiego podejrzanemu o spowodowanie trzy miesiące temu wypadku drogowego, w którym zginął 71-letni pułtuszczanin.

Mężczyzna oskarżony jest o „spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym znajdując się w stanie nietrzeźwości” oraz jazdę po pijanemu. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Do opisywanego wypadku doszło w sobotę, 16 lutego, ok. godz. 7.00, w Watkowie (gm. Gołymin). Na prostym odcinku drogi krajowej nr 60.

Badanie trzeźwości wykazało, że 33-letni kierowca opla miał w organizmie prawie promil alkoholu. Tuż po wypadku 33-latek postanowieniem Sądu Rejonowego w Ciechanowie został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Więcej w „TC” z 14 maja.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz