Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 14 listopada 2019

Waldemar Wołk-Karaczewski w Opinogórze

04.06.2019 10:00:00

Tancerz, reprezentujący typ danseur noble (tancerz szlachetny), choreograf, operator filmowy, nauczyciel, z pochodzenia – ciechanowianin, Waldemar Wołk-Karaczewski opowie o swoim życiu i pracy w najbliższy piątek, 7 czerwca w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Zawita w rodzinne strony w związku z wydaniem książki o nim.

Bohaterami spotkania, oprócz Waldemara Wołk-Karaczewskiego, będą również autorzy książki: Zofia Humięcka, prowadząca Spotkania w Saloniku Elizy w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze (tancerz był gościem spotkania w 2016 r.) i Paweł Chynowski, kierownik ds. programowo-organizacyjnych Polskiego Baletu Narodowego, teatrolog, krytyk baletowy, librecista i wydawca.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17. Wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają wszystkich państwa, a szczególnie krewnych oraz przyjaciół i kolegów z lat szkolnych Waldemara Wołk-Karaczewskiego.

IK

Więcej w "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...

  • Jurand wygrywa w Koszalinie

    To dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo Juranda Ciechanów odkąd ciechanowianie wrócili do pierwszej ligi Zobacz galerie...

  • Narodowe Święto Niepodległości w Ciechanowie

    Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...