Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 18 października 2019

Wrzuć na luz. Disneyland nad Łydynią

05.06.2019 08:00:00

Po raz IX ulicami Ciechanowa w piątek, 7 czerwca przejdzie barwny korowód. Zobaczymy w nim bajeczne postacie rodem z Disneya. Na małych i dużych, ciechanowian i mieszkańców Mazowsza oraz wszystkich gości czekają na placu Jana Pawła II różne atrakcje. Wystąpią Alicja Szemplińska i Łukasz Juszkiewicz, a na finał odbędzie się świetlny taniec z wróżką. Tegoroczna edycja imprezy „Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus” będzie przebiegać pod hasłem „Disneyland i inne baśnie”.

- Staramy się rozsławiać naszą małą Ojczyznę, integrując jednocześnie jej mieszkańców i tworząc atmosferę pełną pozytywnej energii, a także staramy się pokazać, że jeśli się chce, można ofiarować innym coś od siebie, bezinteresownie, tak po prostu – mówi Alicja Gąsiorowska, przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego Imprezy „Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus”.

Tegoroczną edycję imprezy poprzedził konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży nt. „Disneyowski bohater”. Jego rozstrzygnięcie nastąpi podczas finału „Wrzuć na luz …” 7 czerwca.

Początek imprezy – godz.17. Masz ochotę, dołącz. „Disneyland i inne baśnie” czekają.

IK

Więcej w "TC". 

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz