Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 19 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Płoński grafficiarz złapany

11.06.2019 12:50:00

W ubiegłym roku na terenie Płońska, głównie na elewacjach budynków i ogrodzeniach posesji, zaczęły systematycznie pojawiać się napisy malowane sprayem. Nie były to jakieś dzieła artystyczne, ale zwykłe bazgroły.

Ponieważ napisy były do siebie podobne, funkcjonariusze wydziału kryminalnego płońskiej komendy doszli do wniosku, że prawdopodobnie maluje je ta sama osoba.

Po dokładnym przeanalizowaniu zebranego w tej spawie materiału ustalili nazwisko grafficiarza. Okazał się nim obecnie 18-letni płońszczanin.

- Młodzieniec przyznał się do wykonania 56 napisów na terenie całego Płońska. Tłumaczył, że graffiti bardzo mu się podoba, wymyślił swój własny znak i chciał by był rozpoznawany. Nie zdawał sobie jednak sprawy z tego, że wiąże się to z jakimiś konsekwencjami prawnymi – relacjonuje podkomisarz Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej KPP.

Więcej w papierowym wydaniu „TC”.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz