Tygodnik Ciechanowski

Czwartek, 14 listopada 2019

Pożegnanie gimnazjów. Ostatnich 110 z rodu Noskowskiego

25.06.2019 20:00:00

Kilkuset uczniów gimnazjów w gminie Pułtusk pożegnało się ze szkołami. Uroczystość zakończenia roku szkolnego i zamknięcia trzyletniego etapu edukacji najpóźniej – 19 czerwca o godz. 15 – zorganizowało Publiczne Gimnazjum im. Bp. Andrzeja Noskowskiego w Pułtusku, wchodzące w skład Zespołu Szkół nr 4.

W Sali Maneż Domu Polonii zgromadzili się absolwenci – 110 osób, ich nauczyciele, rodzice i goście. Niemal połowa gimnazjalistów uzyskała świadectwa z wyróżnieniem.

Spośród 110 absolwentów Publicznego Gimnazjum im. Bp. Andrzeja Noskowskiego aż 51 osób uzyskało średnią stopni powyżej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Znaleźli się oni w grupie 308 uczniów ZS nr 4 (na 968), czyli 32 proc. uczniów, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem. Przyczynili się do wzrostu średniej wyników klasyfikacji, która wyniosła 4,35.

IK

Cały artykuł w "TC" z 25 czerwca nr 26

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...

  • Jurand wygrywa w Koszalinie

    To dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo Juranda Ciechanów odkąd ciechanowianie wrócili do pierwszej ligi Zobacz galerie...

  • Narodowe Święto Niepodległości w Ciechanowie

    Fot. K. Kowalski Zobacz galerie...