Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 22 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

K...y pod zamkiem

01.07.2019 10:47:00

W ostatnią sobotę czerwca na zamkowych błoniach w Ciechanowie odbyła się impreza pn. „Dni Ciechanowa”, zorganizowana przez Urząd Miasta, która ściągnęła tłumy mieszkańców i przyjezdnych w w różnym wieku. Dominowała młodzież, ale nie brakowało też rodzin z dziećmi.

Dla dorosłych przygotowano stoiska ze stosownym napojem, dla dzieci zjeżdżalnie, skocznie i cukrową watę.
Główną atrakcją festynu adresowanego do mieszkańców miasta (i za pieniądze podatników) był koncert raperów.
No i jak to z raperami bywa – zaczęło się mocno. Słońce wisiało jeszcze wysoko nad horyzontem,  dwa gdy na scenę weszli pierwsi muzycy. I popłynęła wartka muzyka  hip-hopowa,  często-gęsto okraszona wulgaryzmami.
 Jak wiadomo, dzieci są jak gąbki. Chłoną nowe słowa i zwroty, również te zaczynające się na k, ch, p,  j.  Nawet wtedy (a może szczególnie wtedy) gdy wydaje się że zajęte są swoją zabawą.
W oczach matek, ojców (dziadków też) maluchów i małolatów pojawiło się najpierw  zaskoczenie, potem konsternacja, na końcu panika. Co robić?  Wyprowadzać pośpiesznie dziecko? Zatykać  mu uszy? Udawać że się nie słyszy? 

 RM

W jutrzejszym wydaniu TC

autor: red

Komentarze Internautów (2)dodaj komentarz

  • LEW, 2019-07-01 14:20:25
    BŁAZENADA
    Ciechanów to nie ŚREDNIOWIECZE---pismaku pis-lamski-- jak głęboko można paluch tzw. władzy w dupsku trzymać ???
  • LEW, 2019-07-01 14:29:49
    BŁAZENADA
    A SWASTYKA w Cynstochowie-- na uliczch POLSKI --- autorowi tego dupolizackiego tzw. felietonu -nie przeszkadza ?