Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 20 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com

Czyszczenie placu Jana Pawła II

04.09.2019 20:19:00

Miasto zleciło czyszczenie nawierzchni w centrum miasta, na terenie placu Jana Pawła II. Z tego powodu nie można tu parkować. Prace obejmują obszar prawie 8 tys. m2, czyli całą centralną przestrzeń wraz z parkingiem naprzeciwko ratusza, ciągiem pieszym i przyległymi miejscami postojowymi.

Czyszczenie rozpoczęło się dziś. Jak informuje urząd miejski, na czas prowadzenia prac, czyli najprawdopodobniej do czwartku lub piątku, wyłączono z użytkowania część miejsc parkingowych.

Czyszczenie odbywa się za pomocą pojazdu wielofunkcyjnego, wyposażonego w głowicę szorującą. Po zamiataniu przystąpiono do mycia. Wykorzystywane są: woda, biodegradowalny środek chemiczny i docisk szczotki. Pojazd ma zamontowaną z tyły listwę zasysającą.

Celem specjalistycznego czyszczenia jest usunięcie zabrudzeń, które weszły w strukturę nawierzchni. To m.in. plamy olejowe, spadź z drzew, zabrudzenia gastronomiczne, ptasie odchody. Usługę na zlecenie miasta wykonuje firma ECO-CLEAN.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz