Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 17 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
fot. Paw
fot. Paw

Na pomoc dla Oli

10.09.2019 07:00:00

Ponad 20 tys. zł zebrali wolontariusze podczas pikniku charytatywnego w Mystkowie gm. Baboszewo dla Oli Lewandowskiej chorej na zespół Aperta.

Dziewczynka przyszła na świat z wieloma wadami. Ma zrośnięte paluszki u rączek i nóżek, dysmorfię twarzy, przykurcze kończyn, niedrożność nozdrzy tylnych, rozszczep podśluzówkowy podniebienia i rozszczep języczka oraz wiele innych wad wrodzonych układu nerwowego. Ponadto jest po dwóch poważnych operacjach sklepienia czaszki i rozszczepienia kciuków.

- Pomysł zorganizowania pikniku charytatywnego zrodził się podczas balu, który odbył się już wcześniej i na którym zbierane były pieniądze na leczenie Oli. Musimy wspierać jej najbliższych, by mogła ona wrócić do pełni zdrowia. Uznaliśmy, że idealnym miejscem będzie teren szkoły, gdzie przyjdą zarówno dorośli, jak i dzieci. Cieszy przede wszystkim to, że tak wiele osób otworzyło serca, by pomóc choremu dziecku – powiedziała Aneta Bawiec, jedna z organizatorek pikniku.

Więcej w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz