Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 23 lutego 2020

fot. Zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com
fot. Zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com

Rajd skuterem zakończył na ścianie kurnika

10.09.2019 10:40:00

Do zaskakującej sytuacji doszło na terenie ferm drobiu w Sokołowym Kącie (pow. żuromiński). Kierujący skuterem 39-latek uderzył w ścianę jednego z budynków inwentarskich. Trafił do szpitala.

1 września około godziny 2 służby zostały wezwane do nietypowego zdarzenia. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się straż pożarna.

- W akcji w Sokołowym Kącie brały udział trzy jednostki straży pożarnej, łącznie 10 strażaków, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierujący skuterem doznał poważnego urazu szyi. W momencie przyjazdu na miejsce straży był nieprzytomny. - informuje rzecznik KP PSP w Żurominie brygadier Józef Dobies.

Okazało się, że 39-letni mieszkaniec Warszawy jeździł po terenie okalającym fermy na skuterze, stracił panowanie nad maszyną i uderzył w ścianę kurnika, w wyniku czego doznał urazu kręgów szyjnych. Początkowo miał zostać przewieziony do szpitala w Płocku, jednak jego stan zdrowia na to nie pozwolił, dlatego został przetransportowany do położonego bliżej szpitala w Mławie. Policjanci otrzymali informację ze szpitala, iż motorowerzysta w momencie zdarzenia był pod wpływem alkoholu, jednak na dokładny wynik trzeba jeszcze poczekać.

Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Żurominie.

autor: kuj

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz