Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 20 września 2019

Szanowny Kandydacie zapoznaj się z cennikiem ogłoszeń wyborczych w ,,TC" i zaprezentuj swój program. Zapraszamy Państwa do biura ogłoszeń ,,TC", Ciechanów, ul. Ściegiennego 2, tel. 23 672 44 96, e-mail: ogloszenia@tc.ciechanow.com
 • Promocja. Pudełka wysyłkowe i opakowania kartonowe - z tymi 6 rodzajami mamy do czynienia na co dzie


  12.08.2019 09:31:00

  Pudełka wysyłkowe i opakowania kartonowe znajdują szerokie zastosowanie w handlu i codziennym, domowym życiu. Służą nie tylko do transportu, ale są też doskonałym miejscem do segregowania i przechowywania rzeczy oraz ich przewożenia w trakcie przeprowadzki.

  Czytaj dalej

 • Promocja. E-commerce: jak wybrać firmę kurierską


  07.08.2019 10:46:00

  Zakładając sklep internetowy, myślimy głównie o tym, by mieć szeroki asortyment interesującego towaru oraz atrakcyjne ceny. Niemniej ważne jest jednak to, co się dzieje po sfinalizowaniu sprzedaży. Kurier do domu klienta musi jeszcze dotrzeć na czas, a jeśli firma oferuje odbiór w punktach stacjonarnych, powinno to być łatwe i wygodne. Jak zatem wybrać firmę kurierską, aby spełniała te warunki i do tego była atrakcyjna cenowo?

  Czytaj dalej

 • Promocja. Gdzie szukać kuponów promocyjnych do znanych sklepów?


  05.08.2019 13:52:00

  Współczesne czasy dają nam ogromne możliwości, aby zakupywać potrzebne nam dobra. Podróżujemy częściej, wykonujemy codziennie make-up i ubieramy się śmielej. Wszystko odbywa jak w jakim najszybszym tempie i jak najniższym kosztem. Umożliwia to chwytanie pełni życia i korzystanie z nadarzających się okazji. Nie pozwól więc aby coś Ci umknęło. Działaj rozważnie i świadomie w obrębie zamawianych usług. Podobnie jak w przypadku ubrań i kosmetyków. Korzystaj z okazji cenowych, aby uzyskać upragnione artykuły w atrakcyjnej dla Ciebie cenie.

  Czytaj dalej

 • O ASF w Długołęce: spotkanie wiceministra Romanowskiego z rolnikami

  02.08.2019 10:25:00

  Ponad 200 osób przyszło na spotkanie z wiceministrem rolnictwa Rafałem Romanowskim, które odbyło się w niedzielę, 28 lipca, w strażackiej remizie w Długołęce (gmina Opinogóra w powiecie ciechanowskim). Tematem spotkania był afrykański pomór świń (w skrócie ASF).

  Czytaj dalej

 • Promocja. Doskonała rozrywka dla najmłodszych.


  01.08.2019 10:03:00

  Jednodniowa wycieczka może być pełna atrakcji pod warunkiem, że grupa uda się w odpowiednie miejsce. To doskonała szansa na integrację i doborową zabawę w komfortowych warunkach. Gdzie w takim razie udać się, by możliwie jak najlepiej spożytkować czas podczas takiego wypadu?

  Czytaj dalej

 • Promocja. Diagnostyka obrazowa - badania, które mogą uratować życie.


  01.08.2019 09:47:00

  Diagnostyka obrazowa - badania, które mogą uratować życie NFZ od wielu lat prezentuje Polakom gigantyczne kolejki do lekarzy i na badania. Efektem jest nie tylko zwiększająca się liczba ludzi chorych, ale również rosnące ryzyko chorób późno wykrytych, których leczenie wdrożono z opóźnieniem. Szczęśliwcom, którym udało się dostać na badania związane z diagnostyką obrazową, czyli tomografię komputerową czy rezonans można tylko zazdrości. A pechowcy? Najczęściej wybierają ofertę firm prywatnych, gdzie chociaż muszą zapłacić za badanie, to kolejki są krótsze, opieka medyczna o niebo lepsza, a wyniki nawet tego samego lub następnego dnia.

  Czytaj dalej

 • W Grudusku na poboczu drogi stoi porzucony samochód

  31.07.2019 09:25:00

  Od listopada ubiegłego roku w Grudusku na poboczu ul. Szkolnej stoi bezpański ciągnik siodłowy. Gmina mogłaby zlecić odholowanie pojazdu na parking, ale – przynajmniej na razie - nie chce tego robić, ponieważ wiąże się to z koniecznością poniesienia dużych kosztów.

  Czytaj dalej

 • Jeszcze jeden tragiczny pożar

  29.07.2019 11:00:00

  W powiecie pułtuskim w lipcu w pożarach zginęły, co dawno się nie zdarzyło, trzy osoby.Oprócz kobiety i mężczyzny, którzy zginęli 13 lipca w nocy w pożarze domu letniskowego, do którego doszło w Zambskach Starych (gm. Obryte), zginął także mężczyzna, mieszkający w Morach (gm. Pokrzywnica).

  Czytaj dalej