Tygodnik Ciechanowski

Środa, 21 marca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego. W e-prenumeracie taniej!

Tygodnik Ciechanowski nr 12/2018

Te i inne informacje w najnowszym Tygodniku Ciechanowskim!

Najświeższe artykułyRSS

 • Na lotnisku w Modlinie ciągle coś gubią

  dziś 16:00:00

  Telefony, dokumenty i rowery znajdują najczęściej na mieście pracownicy starostwa, policja i strażnicy miejscy, którzy odnoszą je do Biura Rzeczy Znalezionych, które mieści się w Starostwie Powiatowym przy ul. Paderewskiego w Nowym Dworze. Uczciwi mieszkańcy także oddają znalezione przedmioty, ale najwięcej ich trafia i tak z lotniska. Czytaj dalej»

 • Jarmark wielkanocny już w sobotę

  dziś 16:00:00

  W najbliższą sobotę, 24 marca, w godzinach 10.00-16.00 na ulicy Warszawskiej zorganizowany zostanie Ciechanowski Jarmark Wielkanocny.  Czytaj dalej»

 • Królewska gra w w szkołach

  dziś 15:30:00

  Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej szachy znalazły się w obowiązkowej podstawie programowej szkół podstawowych klas 1-3. Podstawy tej gry mają wzmacniać i rozwijać wiedzę z matematyki. Czytaj dalej»

 • Profesor Andrzej Rzepliński w Ciechanowie

  dziś 15:00:00

  fot. Roman Nadaj Andrzej Rzepliński, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, 20 marca gościł w Ciechanowie. Przyjechał na zaproszenie miejscowego Klubu Obywatelskiego. Przywitała go pełna sala ciechanowian.  Czytaj dalej»

 • Pieśni legionowe i patriotyczne w domu kultury

  dziś 09:00:00

  Soliści i zespoły z całego powiatu ciechanowskiego stanęły konkursu pieśni legionowej i patriotycznej "Ku Niepodległej". Impreza odbyła się 19 marca, w dniu imienin marszałka Józefa Piłsudskiego, w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.  Czytaj dalej»

 • Tragiczny trening nowodworskich kolarzy

  wczoraj 09:35:00

  Na drodze wojewódzkiej nr 631 między Warszawą a Nowym Dworem w sobotę 17 marca koło południa, w miejscowości Kałuszyn kierujący osobowym oplem 19-latek uderzył z impetem w jadących nastoletnich kolarzy. Czworo młodych rowerzystów z nowodworskiego klubu w wieku 14, 15, 16 i 17 lat doznało obrażeń ciała i trafiło do szpitala.  Czytaj dalej»

 • Bartosz Pilitowski nominowany

  wczoraj 09:00:00

  Pochodzący z Ciechanowa prezes Fundacji Court Watch Polska Bartosz Pilitowski jest jedną z 7 osób, które znalazły się w gronie finalistów Nagrody Polskiej Rady Biznesu.  Czytaj dalej»

 • Pijani za kierownicą

  przedwczoraj 11:00:00

  Na niektórych kierowców nie skutkują apele, ani też surowe kary. Nadal jeżdżą samochodami na dwóch gazach, stwarzając śmiertelne zagrożenie.  Czytaj dalej»

 • Motocyklista trafił do szpitala

  przedwczoraj 08:30:00

  fot. OSP Glinojeck 18 marca wieczorem w Glinojecku doszło do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki Fiat. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia strażacy zastali rozbity motocykl oraz samochód z uszkodzonym zderzakiem i kołem.  Czytaj dalej»

 • Rekordowe wsparcie dla szkół zawodowych

  przedwczoraj 08:00:00

  Staże i praktyki zawodowe, a także nowocześnie wyposażone pracownie i atrakcyjne zajęcia lekcyjne – to wszystko jeszcze w tym roku czeka uczniów 159 mazowieckich szkół zawodowych, w tym 23 z subregionu ciechanowskiego. Właśnie ruszył projekt „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” realizowany przez samorząd województwa mazowieckiego przy udziale Agencji Rozwoju Mazowsza SA. Czytaj dalej»

 • Aktualizacja: 15-latka odnalazła się!

  18.03.2018 19:30:00

  Rodzina z gminy Bieżuń poszukiwała 15-latki, która w sobotę po południu miała wyjść tylko na spacer i nie ma z nią kontaktu. Udało się ją odnaleźć. Jest już w domu! Czytaj dalej»

 • "Mazowsze" przyjedzie z "Requiem" Mozarta

  18.03.2018 13:00:00

  Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca "Mazowsze" razem z orkiestrą i solistami wykona, w czwartek 23 marca w kościele Parafii św. Józefa (Fara) w Ciechanowie wyjątkowe dzieło - "Requiem" Wolfganga Amedeusa Mozarta. Początek o godz. 18.45. Wstęp wolny.  Czytaj dalej»

 • Wybiorą Miss PWSZ 2018

  18.03.2018 12:00:00

  fot. Roman Nadaj Przed nami gala wyborów Miss Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie i Mławie. Impreza rozpocznie się 21 marca o godz. 17.00 - w auli 102 w ciechanowskiej siedzibie PWSZ przy ul. Narutowicza 9.  Czytaj dalej»

Więcej wiadomości...

Galerie TC

 

Nasze Tygodniki

 

TC

Nasz Partner

Dyżur dziennikarza

 

Katarzyna Kozłowska

tel 511 723 732

adres e-mail

ZADZWOŃ! NAPISZ!

Felietony

 

Ogłoszenia drobne do TC

Smok w Ciechanowie

 https://www.budujemydom.pl/i/images/8/0/5/dz01MzAmaD0zODE=_src_201805-smog_w_polsce2017_3_budujemydompl.jpg

Sprawdź czystość powietrza.

Pomiary podawane  na bieżąco!

Prenumerata

Pogoda w Ciechanowie

Mazowiecka książka roku


 

Wykrzyknik TC

Od 27 listopada 2008 r. odwiedziło nas

Liczniki

internautów

Polityka dotycząca cookies i podobnych technologii

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację zastosowania tych narzędzi przez stronę tc.ciechanow.pl)

Czytaj więcej

Newsletter

Dzięki naszemu newsletterowi będziesz otrzymywał najnowsze informacje z naszej strony.

Zapisz się do newslettera

Biuletyn informacji publicznej


                                             Biuletyn Informacji Publicznej

Należymy do

 

Prenumerata

Zamów prenumeratę ,,TC” przez redakcję

Proponujemy Państwu nową formę prenumeraty. Teraz, w każdej chwili, można zamówić prenumeratę Tygodnika Ciechanowskiego w formie drukowanej bądź elektronicznej (e-wydania).
Zamawiając TC przez naszą redakcję otrzymają Państwo gazetę w każdy wtorek rano, bez żadnych opóźnień.
napisz do nas:

promocja@tc.ciechanow.com

lub zadzwoń pod numer
23 672-34-02
od poniedziałku do piątku w godz. 9-16