Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Wizualizacja
fot. Wizualizacja

Pomiechówek: „Pompa” się zmieni

27.04.2017 18:16:42

Do Pomiechówka trafi prawie 3,5 mln zł dofinansowania unijnego na rozbudowę Gminnego Ośrodka Kultury. Budynek nazywany „Pompą” będzie powiększony, doposażony, zostanie także poszerzona oferta kulturalna GOK-u.

Inwestycja pochłonie ponad 5 mln zł. Prace ruszą jeszcze w tym półroczu i potrwają rok.
Projekt zakłada przede wszystkim powiększenie budynku, który po modernizacji stanie się obiektem trzykondygnacyjnym z użytkową piwnicą. Główne wejście do ośrodka kultury znajdzie się od strony południowej. Powstanie tam łącznik, przez który będzie można również przejść do biblioteki. Obiekt będzie dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. W celu ułatwienia poruszania się osobom na wózkach, kobietom w ciąży i rodzinom z małymi dziećmi będą zainstalowane windy. W piwnicy znajdzie się sala widowiskowa wraz z zapleczami oraz magazynem kostiumów. Powstaną toalety, pomieszczenia techniczne, laboratorium fotograficzne przeznaczone do wywoływania i obróbki tradycyjnych zdjęć wykonywanych aparatami analogowymi oraz studio nagrań i radiowe. Na parterze będzie przestronny hol z główną recepcją, szatnie, sala widowiskowa, pracownie komputerowe oraz pokoje biurowe.


Cały artykuł w aktualnym numerze TC

autor: koz

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz