Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Osiem ofert. Bliżej do ekspresowej „siódemki”

23.05.2017 16:21:52

Osiem ofert wpłynęło na ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad – oddział w Olsztynie przetarg na projekt i budowę odcinka trasy ekspresowej S7 z Napierk do Mławy (14 km) Najniższą cenę (294,7 mln zł) zaproponowało konsorcjum przedsiębiorstw Strabag i Strabag Infrastruktura Południe, najwyższą (349,4 mln zł) - konsorcjum firm Mostostal Warszawa SA i Acciona Infraestrukturas SA z Madrytu.

 Kosztorys zamawiającego opiewa na  437, 9  mln zł.

Jak poinformował  nas Karol Głębocki, główny specjalista  ds. komunikacji społecznej w olsztyńskim oddziale GDDKiA, niebawem poznany wykonawcę. W ocenie ofert będą brane pod uwagę trzy kryteria: cena oraz czas realizacji i okres gwarancji.    
Przypomnijmy, że budowę drogi  ekspresowej z Napierk do Płońska (71 km) podzielono na cztery odcinki realizacyjne. Oferty na wykonanie drugiego z nich, czyli  Mława – Strzegowo (21,5 km),  mają być otwarte w przyszłym tygodniu.  
(kj)  

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz