Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. KPP Płońsk
fot. KPP Płońsk

Tragiczny wypadek pod Nowym Miastem

02.08.2017 10:31:05

1 sierpnia pod Nowym Miastem zginęli dwaj motocykliści. Do wypadku doszło około godz. 19.30 na drodze wojewódzkiej w kierunku Płońska.

 Jak informuje rzeczniczka płońskiej policji, wstępne ustalenia wskazują, że obaj jechali w tym samym kierunku. Na łuku drogi z niewyjaśnionych na razie przyczyn stracili panowanie nad swoimi pojazdami. 

Dokładny przebieg tego wypadku nie jest znany. Trwają ustalenia. Wiadomo jedynie, że przez ponad godzinę obaj mężczyźni - 29-latek i 30-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego - byli reanimowani. Nie udało się ich jednak uratować. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora dokonali oględzin miejsca tragicznego wypadku. Prowadzone będzie postępowanie, którego celem będzie wyjaśnienie przyczyny tego tragicznego wypadku.

Aktualizacja:

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że obaj mężczyźni, bracia, w wieku 29 i 30 lat, mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego, jechali na motocyklach suzuki w kierunku Płońska – informuje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska . - Na łuku drogi stracili panowanie nad kierowanymi przez siebie pojazdami. Wypadając z szosy wpadli do rowu i prawdopodobnie uderzyli w przydrożne drzewo. Pomimo akcji reanimacyjnej prowadzonej przez służby ratunkowe,  trwającej niemalże godzinę, nie udało się uratować życia tym mężczyznom. Miejsce tragicznego w skutkach zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów.

Więcej w TC z 8 sierpnia br.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz