Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 24 listopada 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Armii Krajowej: ruszy budowa sygnalizacji świetlnej

09.08.2017 09:00:00

Na na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i Ranieckiej rozpocznie się budowa sygnalizacji świetlnej. Postulowali o nią sami mieszkańcy, twierdząc że w tym miejscu jest niebezpiecznie.

Roboty rozpoczynają się od montażu kabli elektroenergetycznych, sterownika, studni i kanalizacji kablowej. Wykonane zostaną przepusty, przeciski, konstrukcje wsporcze.

Jak informuje Urząd Miasta, inwestycja zakończy się jeszcze w sierpniu. W tym miejscu krzyżują się drogi z dwoma i trzema pasami jezdni, a kierowcy często rozwijają duże prędkości, mimo ograniczenia do 50 km na godzinę. Przez ruchliwą ulicę Armii Krajowej przebiega także ścieżka rowerowa, w pobliżu skrzyżowania zlokalizowany jest przystanek autobusowy.

Na tej ulicy mają zostać w najbliższych dniach zamontowane tzw. "kocie oczka", punkty świetlne na jezdni ostrzegające kierowców, że zbliżają się do przejścia dla pieszych.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz