Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 31 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Nowa dyrektor SP w Regiminie

13.09.2017 12:00:00

Od 1 września Szkołą Podstawową w Regiminie kieruje Jolanta Drozd, która wygrała konkurs ogłoszony przez wójta gminy. 31 sierpnia skończyła się bowiem 5-letnia kadencja poprzedniej dyrektorki Anny Cicholskiej, wybór nowego dyrektora był więc konieczny. Tylko Jolanta Drozd ubiegała się o zajęcie zwolnionego stanowiska.

 Do 31 sierpnia w Regiminie funkcjonował Gminny Zespół Szkół, w skład którego wchodziły Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Przez wiele lat dyrektorem tej placówki była Anna Cicholska, która niespełna 2 lata temu została posłem na Sejm RP. Po objęciu mandatu pani poseł korzysta z urlopu bezpłatnego. Wójt gminy Regimin Lech Zduńczyk pełnienie obowiązków dyrektora GZS powierzył Jolancie Drozd, która poprzednio była wicedyrektorem odpowiedzialnym za Szkołę Podstawową.
J. Drozd ma 50 lat. Mieszka w Lekowie. Jest absolwentką SP w Regiminie, LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie i Wydziału Pedagogiki w Wyższej Szkole Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu organizacji i zarządzania oświatą oraz terapii pedagogicznej. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego. Zajmuje się przede wszystkim edukacją wczesnoszkolną. Ma również uprawnienia do nauczania przyrody i prowadzenia zajęć edukacyjnych z wychowania do życia w rodzinie. W 2003 r. została wpisana na listę ekspertów MEN, którzy powoływani są w skład komisji kwalifikacyjnych lub egzaminacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy.
kk

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz