Tygodnik Ciechanowski

Środa, 03 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Roman Nadaj
fot. Roman Nadaj

Odcięła wujkowi ogrzewanie

09.01.2018 12:15:00

W bieżącym TC piszemy o sprawie bratanicy skonfliktowanej z wujkiem, z którym mieszka w jednym domu. Odłączyła mu ogrzewanie i energię elektryczną, bo nie chce płacić za niego rachunków.

 Taką decyzję bratanica podjęła kilka tygodni temu. Od tego czasu wujek wieczorami siedzi przy żarówce zasialnej na baterie, a ogrzewania się piecykiem na butlę gazową. Mimo że w budynku jest centralne ogrzewanie. Bratanica przekonuje, że ma możliwość korzystania z mediów. Wystarczy, że podpisze umowę z dostawcami energii. 

Wujek złożył doniesienie do prokuratury, ale ta...

Więcej w biezacym TC - z 9 stycznia.

autor: RN

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • Zniesmaczony, 2018-01-11 13:31:52
    Ręce opadają
    Artykuł ten przedstawia temat tendencyjnie. Z Pana Wujka, którego miałam nieszczęście poznać Pan redaktor robi biednego dobrodusznego staruszka. Natomiast prawda przedstawia się zupełnie inaczej. Wujek przez całe lata był alkoholikiem, który stronil od uczciwej pracy ( dzięki temu, że nie chciało mu się pracować tylko oddawał się swojemu hobby, teraz nie ma z czego żyć, bo emerytury mieć nie będzie, a ZUS renty mu nie dał). Ze swoją córką i była żona, które mieszkają w stolicy nie utrzymuje od lat żadnego kontaktu. Za granicę został "sciagniety" przez siostrę, która chciała ocalić rodzinny dom i jego zycie. W innym razie zapil by się na śmierć i wyprzedal wszystko tylko co w domu było. Wujek przez praktycznie cale życie utrzymywany był przez rodzinę. Najpierw przez rodziców, później przez chorego brata, bratanice, siostrę, ciotke, a nawet kolegę. W tej chwili zamiast założyć sobie liczniki i płacić jak kazdy uczciwy człowiek za swoje rachunki sieje ferment.