Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Premier nie przyjedzie

14.04.2018 16:30:00

W kongresie gospodarczo-samorządowym, 16 kwietnia w Ciechanowie, miał uczestniczyć premier RP Mateusz Morawiecki. Waidomo już, że jednak nie przyjedzie. Będą za to m.in. ministrowie - Jadwiga Emilewicz, Minister Przedsiębiorczości i Technologii i Piotr Müller, Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Kongres jest organizowany przez poseł Annę Cicholską, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową i Mazowiecką Izbę Gospodarczą w Ciechanowie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Przypomiamy Program Kongresu. 10.00-10.45 Wystąpienia otwierające 10.45-11.00 Przerwa kawowa 11.00-12:30 bloki tematyczne cz.1 • Konstytucja Biznesu – najnowsze rozwiązania dla przedsiębiorców • Konstytucja dla Nauki – reforma nauki i szkolnictwa wyższego • Innowacyjne i przedsiębiorcze samorządy 12:30-13:30 Lunch 13:30-15:00 bloki tematyczne cz. 2 • Polska Strefą Inwestycji – nowe możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw • Możliwości dla młodych – rozwój osobisty i zakładanie firmy • Rolnictwo – innowacyjność w rolnictwie i prowadzenie własnej firmy Żeby wziąć udział, trzeba zarejestrować się na stronie PWSZ.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz