Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 25 maja 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Lubi gotować, chce być psychologiem

23.04.2018 09:00:00

Anna Pieniak uczy się w trzeciej klasie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Ciechanowie.Jest jedną z dwunastu młodych osób chodzących do szkół powiatu ciechanowskiego, które w tym roku szkolnym otrzymują prestiżowe stypendium Prezesa Rady Ministrów.

- Technikum gastronomiczne wybrałam, ponieważ bardzo lubię gotować. Dzięki babci, która zaszczepiła we mnie tą pasję. Preferuję kuchnię polską. Do szkoły przy ul. Orylskiej poszłam, ponieważ słyszałam o niej dobre opinie i chciałam wzbogacić swoją wiedzę na temat gotowania. Ale swojej przyszłości nie wiążę z gastronomią. Chciałabym studiować psychologię albo ewentualnie pedagogikę specjalną. Najchętniej w Gdańsku - mówi 18-letnia Ania z Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wchodzącego w skład Zespołu Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Ciechanowie.

Więcej w "TC" z 24 kwietnia.

autor: K. Kowalski

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz