Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 07 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Ciechanów: Zamknięta ul. Augustiańska

08.05.2018 08:00:00

W ramach remontu prawie kilometrowej ul. Augustiańskiej, między ul. Orylską a ul. Fabryczną, od dziś, wykonawca rozpoczął układanie warstwy ścieralnej nawierzchni. W związku z tym, droga jest całkowicie wyłączona z ruchu najprawdopodobniej jeszcze przez trzy dni.

Jak informuje urząd miasta, remont zaczął się 17 kwietnia. Sfrezowana została jezdnia, częściowo wymieniono krawężniki, ułożono warstwę wyrównawczą asfaltu oraz wyregulowano studzienki i wpusty kanalizacji deszczowej.

Do ułożenia została druga, ścieralna, warstwa asfaltu. Na fatalny stan ul. Augustiańskiej mieszkańcy narzekali od wielu lat. Miasto ma zamiar w przyszłości przebudować most, co będzie stanowiło odrębną i kosztowną inwestycję.

Zgodnie z umową, zakończenie trwającego remontu przewidziano do 31maja, jednak tempo prac wskazuje, że zakończy się on wcześniej. Zadanie znalazło się na liście działań inwestycyjnych i remontowych na 2018 rok, opracowanej po spotkaniach osiedlowych z prezydentem miasta.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz