Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Można wypożyczać kajaki

18.05.2018 17:00:00

Od soboty na Krubinie i Kanałach można będzie wypożyczać kajaki. Sprzęt będzie udostępniany mieszkańcom za darmo przez cały sezon.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który administruje miejskimi kąpieliskami, uruchamia wypożyczanie sprzętu wodnego jeszcze przed sezonem. - Kajaki będzie można wypożyczać na kąpielisku „Krubin” w soboty i niedziele w godzinach 10.00-18.00. Wypożyczalnia na Kanałach także będzie działała w weekendy, od godz. 11.00 do 18.00 - informuje rzeczniczka ciechanowskiego ratusza Renata Jeziółkowska i uczula, że sezon rozpoczyna się w czerwcu, więc kąpiel na Krubinie jest niewskazana. Można swobodnie korzystać z plaży. W wakacje, gdy sezon ruszy, kąpielisko „Krubin” będzie czynne codziennie i wówczas będzie można wypożyczać także rowery wodne oraz korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w pełni sezonu pod nadzorem ratowników.  
autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz