Tygodnik Ciechanowski

Wtorek, 02 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Misiek Koterski przyjedzie do Ciechanowa

18.06.2018 08:30:00

Znany aktor Michał Koterski będzie gościem niedzielnego spotkania ,,Spójrz mu w oczy". W młodości nie stronił od alkoholu i używek. Przyjedzie opowiedzieć o swoim nawróceniu i nowej drodze.
39-letni Michał Koterski jest synem reżysera Marka Koterskiego. Znany jest przede wszystkim z roli Sylwusia Miauczyńskiego z filmu ,,Dzień świra" i ,,Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Grał także w polskich serialach. 
Spotkania ,,Spójrz mu w oczy" organizowane są z inicjatywy kapelana ciechanowskiego szpitala ks. Macieja Szostaka. Zaprasza on na nie ludzi teatru, kina, telewizji, muzyki czy mediów, które opowiadają o swojej drodze do Boga. W ramach cyklu spotkań gościli m.in. Szymon Hołownia, Małgorzata Kożuchowska, Radosław Pazura, Bogdan Rymanowski czy Krzysztof Ziemiec. Najbliższe z udziałem Michała ,,Miśka" Koterskiego odbędzie się w niedzielę (24 czerwca) o 17. w parafii Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników (Krubin).  

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz