Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 05 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

W niedzielę stanie strefa ANTY-RAK

18.06.2018 09:45:00

W niedzielę (24 czerwca) odbędzie się Ciechanowski Bieg Przeciwko Białaczce. Oprócz tego będzie można zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Społecznicy przygotowali także inne atrakcje.

Strefę ANTY-RAK organizuje brygada Karoli, przyjaciele i znajomi zmarłej  przed dwoma laty na białaczkę ciechanowianki Karoliny Kubickiej, inicjatorki wielu charytatywnych i społecznych wydarzeń dla chorych na nowotwory. 

Niedzielne wydarzenie rozpocznie się o 11.00 na placu Jana Pawła II. Chętni będą mogli zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Będą zbierane nakrętki od butelek dla niepełnosprawnego Gabrysia, a chętni będą mogli obciąć włosy, które następnie zostaną przekazane na peruki dla chorych.
Przez cały dzień będą odbywały się licytacje oraz będzie można zakupić różne gadżety. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane Fundacji Hemotologii Rodziny Bogdani. Oprócz tego będzie też zorganizowana zbiórka dla małych podopiecznych fundacji ,,Odzyskać radość", która zajmuje się porzuconymi dziećmi na co dzień przebywającymi w ośrodku w Kraszewie-Czubakach za Raciążem. Przydadzą się pampersy w róznych rozmiarach, kaszki i zupki w słoiczkach oraz niemowlęce leżaki.
Na scenie tanecznie zaprezentuje się zespół Mada Dance z Ciechanowa. 

O 14.30 przy ławeczce Bartołda na deptaku zostanie uruchomione biuro zawodów. Biegacze wystartują o 16.00. Tradycyjnie pobiegną deptakiem do nowej fontanny i z powrotem. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla uczestników. 

Jest to już piąta edycja charytatywnej imprezy. 

autor: kak

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz