Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 10 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pieniądze na modernizację kamienic

19.07.2018 15:00:00

Blisko 4,7 mln zł wsparcia trafi do Ciechanowa na rewitalizację 7 wielorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicach 17 Stycznia i Henryka Sienkiewicza. Na ten sam cel Płońsk otrzyma blisko 2,3 mln zł z funduszy i odnowi dwie kamienice przy ul. Grunwaldzkiej i Płockiej.

Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekty otrzymają łącznie blisko 7 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020 i budżetu państwa.

W piątek 20 lipca o godz. 10.00 umowy o unijne dofinansowanie podpiszą marszałek Adam Struzik, prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński i burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.

Podpisanych zostanie także kilka mniejszych umów.

Projekty te otrzymają unijne dofinansowanie w ramach konkursu z Działania 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych. Nabór ogłosiła i przeprowadziła Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz