Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Fałszywy elektryk aresztowany

08.10.2018 16:00:00

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta, który 1 października podając się za elektryka wszedł do domu 78-letniego pana, aby „sprawdzić instalację elektryczną”.
34-latek wykorzystując chwilową nieuwagę gospodarza ukradł kosztowności i rozpłynął się w powietrzu. Ten sam mężczyzna jest podejrzany o dokonanie – w czerwcu tego roku – oszustwa. Wtedy przedstawiając się za właściciela firmy elektrycznej wprowadził w błąd lokatorki budynku jednorodzinnego mówiąc im, że muszą naprawić instalację elektryczną, ponieważ jest niesprawna i grozi powstaniem pożaru. Tytułem zaliczki pobrał pieniądze i więcej się nie pojawił we wspomnianym domu. Mężczyzna został przez sąd w Ciechanowie tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

autor: KK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz