Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz wrócił do pracy

15.11.2018 11:00:00

Przyszedł do Urzędu Miasta punktualnie o godzinie 8 w czwartek, 15 listopada. Po drodze witał się ze zdziwionymi jego przybyciem pracownikami. I od razu zabrał się do pracy.

- Wprawdzie 9 i pół miesiąca nie było mnie w Pułtusku, ale mam wrażenie, że niewiele się pod moją nieobecność zmieniło, tak jakbym wyszedł z urzędu wczoraj – podzielił się wrażeniami burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz kilka godzin po rozpoczęciu pracy.

Jedną z pierwszych spraw, którą się zajął, jest przedłużenie umowy dzierżawy poczekalni na terenie dawnego dworca PKS; dotychczas ta umowa nie została przedłużona, zgody na to nie wyrazili radni.

- Mam sporo ognisk do ugaszenia – powiedział Krzysztof Nuszkiewicz między jednym telefonem a drugim.

Jak się okazało, nie ma prokuratorskiego zakazu sprawowania urzędu burmistrza, jedynie nie może zajmować się zamówieniami publicznymi.

- Mieszkańcy witają mnie bardzo miło. Już wczoraj, gdy wracałem do domu, odebrałem wiele telefonów – wyznał Krzysztof Nuszkiewicz.

W Urzędzie Miejskim kwiatami powitała go sekretarz miasta Patrycja Kazimierczak.

Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz, na mocy decyzji Sądu Okręgowego w Ostrołęce opuścił areszt 15 listopada. Jego kadencja, tak jak wszystkich samorządowców, kończy się w piątek 16 listopada, ale I sesja w nowej kadencji odbędzie się w poniedziałek, 19 listopada o godzinie 14. Wówczas obecny gospodarz miasta i gminy przekaże symboliczny klucz do bram miasta swojemu następcy Wojciechowi Gregorczykowi.

IK

Więcej w papierowym wydaniu "TC" z 20 listopada.

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz