Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 05 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Zatrzymani za narkotyki

20.11.2018 17:00:00

W ostatnich dniach ciechanowscy policjanci zatrzymali trzy osoby w związku z przestępczością narkotykową. Mężczyźni w wieku 32, 42 i 30-lat już usłyszeli zarzuty.

15 listopada w Ciechanowie policjanci zabezpieczyli biały proszek, który należał do 32-letniego mężczyzny. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina.

Jak informuje ciechanowska komenda policji, w ostatnią niedzielę policjanci zatrzymali kolejną osobę, która posiadała narkotyki. W Ciechanowie przy ul. 17 Stycznia, podczas interwencji w mieszkaniu, policjanci znaleźli amfetaminę, która należała do 42-latka.

Trzeci mężczyzna wpadł z narkotykami wczoraj w Ciechanowie przy ul. Niechodzkiej. Tym razem 30-letni mężczyzna posiadał marihuanę.

Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych.

autor: rom

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz