Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 05 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

To był polityczny nokaut, ale się podniosłem

26.11.2018 00:00:00

Rozmowa z Krzysztofem Nuszkiewiczem, burmistrzem miasta i gminy Pułtusk (2014-2018) – pierwsza po jego zatrzymaniu 30 stycznia i pobycie w areszcie tymczasowym (do 14 listopada)

* Kilka godzin temu (rozmowa odbyła się w czwartek, 15 listopada – od IK) po miesiącach nieobecności wrócił pan do pracy w Urzędzie Miejskim w Pułtusku? Jakie są pana wrażenia?

- Większe emocje towarzyszyły mi wczoraj, gdy po wielu miesiącach mogłem zobaczyć moją żonę i naszych dwóch wspaniałych synów. Życie zawodowe, które sprawiło, że przez 9,5 miesiąca cierpiała moja rodzina, jest obecnie dla mnie na drugim planie. Wrażenia z nim związane nie są tak silne, jak te związane z pobytem w domu i spotkaniem z rodziną.

Rozm. IK

Cała rozmowa w "TC" nr 47 (z dnia 20.11.) - papierowe wydanie jeszcze dziś 26.11. w sprzedaży, dłużej dostępne wydanie elektroniczne "TC".

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz