Tygodnik Ciechanowski

Poniedziałek, 01 czerwca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. Paw
fot. Paw

Starosta Elżbieta Wiśniewska:Nie boję się tego wyzwania

01.12.2018 16:34:57

Rozmowa z Elżbietą Wiśniewską, starostą powiatu płońskiego.

*Nie obawia się Pani, że PiS w pewnym momencie może wycofać się z koalicji z Razem dla Samorządu, dogadać się z PSL i zmienić starostę?

- Oczywiście, że może to zrobić nawet na najbliższej sesji. Również i ja mogę wyjść z tej koalicji. Dla własnego komfortu przyjęłam i zrobiłam takie założenie, że gdybym czuła dyskomfort pracy albo koledzy z PiS-u staraliby się wykorzystać to, że mają większość w zarządzie albo jeśli miałabym robić coś niezgodnie ze swoimi przekonaniami, to po prostu z tego wyjdę. Nigdy nie bałam się konsekwencji swoich decyzji. Przez ostatnich 6 lat podejmowałam śmiałe decyzje w MCK w przekonaniu, że są słuszne i zasadne. Myślę, że stworzyłam fajne miejsce, funkcjonalną przestrzeń publiczną nie tylko dla kultury. Czas na nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda nam się w najbliższych latach rozruszać powiat, podnieść jakość obsługi klientów, stworzyć powiatową wspólnotę i markę.

Więcej w kolejnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz