Tygodnik Ciechanowski

Piątek, 03 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php
fot. WOŚP
fot. WOŚP

WOŚP w Pułtusku. Orkiestra nadal gra

13.01.2019 19:30:00

W Pułtusku nadal trwa 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncerty, licytacje, wręczenie nagród w konkursach i taneczne show – to wszystko odbywa się w kinie „Narew” w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki.

Na ulicach jeszcze można spotkać nielicznych wolontariuszy. Jeśli ktoś nie zdążył wrzucić pieniędzy do puszki, może to uczynić w kinie lub w sztabie WOŚP w Zespole Szkół im. B. Prusa, gdzie pojawiają się z puszkami wolontariusze i gdzie są liczone pieniądze.

Od 19.45. trwają kolejne licytacje. O godz. 20.15 po raz drugi pojawią się na scenie tancerze Studia Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak.

Podsumowanie i zakończenie 27. Finału WOŚP, którego współorganizatorami są samorządy powiatu i gminy Pułtusk, nastąpi o godz. 20.45.

IK

Więcej w najbliższym numerze "TC". 

autor: IK

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz