Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Podziękowali Kacprowi

29.01.2019 16:45:00

W Szkole Podstawowej nr 1 w Żurominie odbyło się spotkanie z uczniami klas piątych i szóstych, na którym funkcjonariusze KPP w Żurominie podziękowali 13-letniemu Kacprowi Świtajskiemu.

Uczeń klasy VI a, udzielił pomocy 68-letniemu mężczyźnie. Chłopiec wracał do domu po zajęciach. Przy ławce zobaczył klęczącego starszego mężczyznę, którego mijało wiele osób, nie zwracając na niego uwagi. Kiedy chłopiec podszedł do mężczyzny, ten poprosił go o pomoc, bo okazało się, że źle się poczuł. Kacper z telefonu należącego do 68-latka, mieszkańca powiatu żuromińskiego, zadzwonił do dyspozytora pogotowia ratunkowego w Żurominie i opisał sytuację, podając w przybliżeniu wiek i jego dolegliwości.

Zastępca komendanta powiatowego policji mł. insp. Dariusz Wieczorek w imieniu żuromińskich funkcjonariuszy przekazał chłopcu certyfikat „Zasłużony dla Policji”.

Więcej w aktualnym wydaniu TC

Kuj

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz