Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Żądali pieniędzy, grozili pobiciem

14.02.2019 09:45:00

Policjanci z pułtuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wymuszenia rozbójniczego. Dwaj 21-latkowie zostali zatrzymani po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonego.

Kilka dni temu pułtuscy policjanci przyjęli zawiadomienie o wymuszeniu rozbójniczym. W nocy na ul. Pana Tadeusza w Pułtusku dwóch mężczyzn miało zaczepić dwójkę przechodniów. Chcieli od nich papierosy. Gdy dostali papierosy, zażądali 50 zł za ,,przejście przez ich osiedle” i zagrozili pobiciem. Gdy pokrzywdzony odmówił wydania pieniędzy, został pobity przez sprawców, którzy później uciekli.

Policjanci od razu po otrzymaniu informacji o przestępstwie zatrzymali podejrzanych. Został przedstawiony im zarzut wymuszenia rozbójniczego. Wobec dwóch 21-latków zastosowano dozory policyjne i zakazy zbliżania się do pokrzywdzonego. Grozi im do 10 lat więzienia.

autor: RN

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz