Tygodnik Ciechanowski

Środa, 08 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Pędził 140 km/h w terenie zabudowanym

26.02.2019 13:30:00

Wczoraj dwóch piratów drogowych straciło prawo jazdy na 3 miesiące. Jednego z nich funkcjonariusze zatrzymali do kontroli, gdyż pędził w terenie zabudowanym z prędkością ponad 140 km/h.

Tylko w poniedziałek 25 lutego w ręce płońskich policjantów wpadło dwóch piratów drogowych, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dopuszczalna w terenie zabudowanym prędkość. Jednym z nich był 28-latek z pow. płockiego pędzący bmw, krajową 62-ką przez miejscowość Wola w gm. Czerwińsk z prędkością 141 km/h. Nie robiąc sobie nic z ograniczeń prędkości, w miejscu gdzie obowiązywało 50 km/h, mężczyzna przekroczył prędkość aż o 91 km/h.

Kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się być 27-latek z pow. wysokomazowieckiego. Pędził on mercedesem przez Dzierzążnię, krajową 10-tką  z prędkością 113 km/h. Wpadł jednak w ręce policjantów z płońskiej drogówki.

- Obaj mężczyźni stracili prawo jazdy na 3 miesiące. 27-latek został ukarany przez policjantów wysokim mandatem, a do jego konta dopisane zostało 10 punktów karnych. Wobec 28-latka zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu – informuje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz