Tygodnik Ciechanowski

Sobota, 04 kwietnia 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Nie może wyjść z domu

26.03.2019 15:30:00

Pani Małgorzata jest niepełnosprawną mieszkanką Ciechanowa poruszającą się na wózku. Mieszka przy ul. Augustiańskiej. Od wielu miesięcy ma problem z wyjściem z własnego domu, bo dosłownie zapada się w ziemi.

Problem trwa dłużej, ale ostatnie warunki pogodowe i brak reakcji na fatalny dojazd do budynków daje się coraz bardziej we znaki. Wewnętrzna droga prowadząca do jej posesji nie jest bowiem utwardzona.

– Byłam u prezydenta, ale nie dał mi obietnicy na piśmie, że droga zostanie utwardzona. Jedynie rozmawialiśmy. Mówił, że będzie zrobiona z tłucznia. Był to rok 2018 i tak czekałam, aż w końcu rok minął. Po rozmowie z prezydentem przyjechali panowie z TBS i zaczęli łatać chodnik. Zrobili taki uskok, że nawet gdybym chciała przejechać, to nie dam rady – mówi Małgorzata Mroczyńska.

KaK

Więcej w aktualnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz