Tygodnik Ciechanowski

Niedziela, 12 lipca 2020

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika Ciechanowkiego" na: https://eprasa.pl/news/tygodnik-ciechanowski . W trosce o Państwa bezpieczeństwo polecamy nadawać ogłoszenia za pośrednictwem naszej strony: https://tc.ciechanow.pl/ogloszeniatest/pliki/ogloszenie.php

Powstanie kolejny klub dla osób niepełnosprawnych

28.03.2019 08:50:00

Na kanwie sukcesów zawodniczek Olimpijczyka Płońsk podczas Letnich Światowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych w mieście nad Płonką powstaje kolejny sportowy klub dla niepełnosprawnych.

W Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Płońsku działalność zaczyna Wiktoria Płońsk. Przewodniczącą sekcji sportowej zostanie Anna Bartczak na co dzień terapeuta zajęciowy ŚDS. W poprzednim tygodniu odbyło się zebranie założycielskie nowego klubu.

- Mamy już osiem osób, które zadeklarowały chęć uczestnictwa. Do akcji włączył się cały zespół terapeutów, deklarując prowadzenie treningów z zawodnikami. Pomysł narodził się ponieważ, podczas ćwiczeń i rehabilitacji nie zabrakło talentów. Podopieczni bardzo chętnie brali udział w podnoszeniu ciężarów czy grze w piłkę nożną lub tenisa stołowego - powiedziała Małgorzata Kłos, dyrektor Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Płońsku.

Więcej w kolejnym wydaniu TC

autor: Paw

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz